ZAUFALI NAM

25-letnie doświadczenie w telekomunikacji firmy TOYA, w połączeniu z zastosowaną najnowszą technologią i certyfikowanymi specjalistami, pozwoliły nam spełnić bardzo wysokie wymagania i oczekiwania Klientów oraz sprostać rygorystycznym wymaganiom przetargowym. O jakości naszych usług świadczy duże grono zadowolonych Klientów. Zaufali nam m.in:

WYPOWIEDZI NASZYCH KLIENTÓW

ASTRAL Media jest lokalnym, łódzkim operatorem kablowym, który rozpoczął swoją działalność w połowie lat dziewięćdziesiątych. Działamy we wschodniej części Łodzi na osiedlu Janów i Olechów. Kiedyś nie bardzo lubiliśmy się z firmą TOYA, tym bardziej, że próbowała ona „zrobić nam nakładkę”. Dzisiaj wspólnie działamy w zakresie telewizji i innych przedsięwzięć telekomunikacyjnych, a współpraca ta jest najlepszym potwierdzeniem, że „zgoda buduje, a niezgoda rujnuje”. Astral ma kilka tysięcy klientów i co ważne bardzo blisko identyfikuje się z nimi. W działalności telewizyjnej, szczególnie cyfrowej, najważniejszym atutem jest „skala”. Właśnie współpraca z dużą i łódzką firmą TOYA, pozwala nam na skorzystanie z efektu skali i jestem pewien, że sami nigdy byśmy jej nie osiągnęli. Wymierną korzyścią partnerstwa jest dobrze skrojona oferta telewizji cyfrowej, z której Abonenci są zadowoleni. Najlepszy, moim zdaniem, odbiornik interaktywny na rynku wdrożony przez naszych partnerów, ma wiele użytecznych funkcji do których zaliczam przebogatą ofertę wideo na żądanie, w tym tysiące godzin programów bez dodatkowych opłat, dużo aplikacji muzycznych oraz pokaźną dawkę serwisów internetowych, zarówno ogólnopolskich jak i lokalnych. Dzięki współpracy z firmą TOYA poczyniliśmy ogromne oszczędności, które możemy przeznaczyć na rozwój naszych innych usług: dostępu do Internetu i telefonii. Wszystkim mniejszym podmiotom i kolegom z branży doradzam skorzystanie z oferty TOYA. Dostaniecie narzędzie do walki z konkurencją w postaci doskonałej oferty telewizyjnej z pełnym know how wraz dostępem do wielu programów i funkcji, których nie jesteście w stanie osiągnąć z powodu braku skali.

Współpraca z firmą TOYA sięga 10 lat. „Bał-Sat” jest łódzką firmą lokalną, działającą na obszarze dzielnicy Bałuty. Przyjmując wówczas strategię rozwoju, doszliśmy do wniosku, że ze względu na małą skalę, nie będziemy w stanie należycie inwestować w sieć, a tym samym być konkurencyjnym na rynku. TOYA złożyła dobrą ofertę współpracy i uzgodniliśmy, że wszystkie usługi, które wymagały w owym czasie wielkich nakładów będziemy realizowali w oparciu o doświadczenia „większego brata”. Tym sposobem mamy doskonały Internet, telefonię i nowoczesną usługę telewizji cyfrowej. Abonenci są zadowoleni, gdyż TOYA jest największym łódzkim graczem kablowym, dobrze postrzeganym i wiele dobrego robi dla miasta i regionu. Dzięki ścisłej współpracy z partnerem, ufnie patrzymy w przyszłość i mamy pewność, że pozostaniemy na rynku w dobrej kondycji, pomimo wszechobecnej konkurencji. Bronimy się jakością usług i nowoczesnymi rozwiązaniami, unikalnymi w skali kraju.

Gawex Media to wiodący operator w województwie zachodnio-pomorskim, z blisko 25-letnią historią. Siedzibę mamy w Szczecinku, ale sieci aż w 20 miejscowościach, m.in. w: Szczecinku, Koszalinie, Kołobrzegu, Czaplinku, Drawsku Pomorskim, Bornym Sulinowie. Jak większość operatorów kablowych oferujemy potrójne usługi: telewizji, Internetu i telefonii. W 2008 roku kiedy decydowaliśmy się na wdrożenie telewizji cyfrowej mieliśmy dylemat. Zrobić to sami czy skorzystać z oferty innego podmiotu? Po dokonaniu analizy wszystkich argumentów "za i przeciw", w tym przede wszystkim finansowych, podjęliśmy niełatwą wówczas decyzję aby wybrać firmę TOYA jako partnera technologicznego. Wtedy wydawało się, że tracimy pewną swobodę w kształtowaniu oferty telewizyjnej i wypracowany przez lata kontakt z nadawcami. Dzisiaj, z perspektywy 8 lat, uznajemy tamtą decyzję za jedynie słuszną. Wówczas mieliśmy w ofercie 60 kanałów telewizyjnych, dzisiaj mamy 230. Oddanie całokształtu spraw telewizji w ręce większej i bardziej doświadczonej firmy pozwoliło nam oszczędzić miliony złotych, gdyż wiele elementów cyfrowej układanki np. koszty funkcjonowania stacji czołowej, opłaty pośrednie jak licencje na system kodowania czy EPG i inne dodatkowe aktywności niezbędne do świadczenia usługi telewizji cyfrowej, przejęła TOYA. Jednak najważniejszą zaletą nawiązanej współpracy jest uwolnienie nas od trudu konstruowania oferty programowej, mozolnych negocjacji z nadawcami i dostawcami kontentu, wyboru odbiorników cyfrowych i pokonania bariery skali, która jest kluczowa dla usług telekomunikacyjnych. Obecnie TOYA posiada najlepszą i najbardziej kompleksową ofertę telewizji cyfrowej na rynku, doskonałą platformę potocznie nazywaną 3 G ( trzeciej generacji), łączącą świat broadcastu i Internetu, oraz nowatorskie rozwiązania TV Everywhere. My, właściwie korzystamy ze skali firmy partnerskiej, której nigdy sami nie bylibyśmy w stanie osiągnąć. Nasi klienci są bardzo zadowoleni, a nasze rozwiązania, tożsame z ofertą TOYA, będącą piątym w Polsce operatorem kablowym, pozwalają nam konkurować ze wszystkimi na jakże trudnym rynku.

Intelly świadczy usługi telekomunikacyjne w Olsztynie i okolicach. Partnerem TOYA w zakresie telewizji cyfrowej jesteśmy od niedawna. Przygodę z „cyfrą” zaczęliśmy kilka lat temu, gdy sami, dużym wysiłkiem finansowym i organizacyjnym dokonaliśmy jej wdrożenia. Po latach okazało się, że przy naszej skali działania, koszty utrzymania telewizji cyfrowej są bardzo wysokie, a efekty niezadowalające. Brak interaktywnych serwisów, wiele typów odbiorników u abonentów, coraz wyższe koszty programingu etc. Po spotkaniu z firmą TOYA, w Gdańsku na konferencji KTS dostrzegliśmy potencjał tkwiący w skorzystaniu z doświadczeń większej firmy. Po długim namyśle i konsultacjach z innymi partnerami TOYA doszliśmy do wniosku, że to właściwy kierunek rozwoju. Dzisiaj mija rok od rozpoczęcia współpracy i z całą stanowczością oceniam ten krok pozytywnie. Mamy nowoczesny serwis z bogatą ofertą nie tylko programów, ale także dodatków w postaci VOD, innych serwisów, w tym interaktywnych. Możemy z powodzeniem konkurować z największymi operatorami w kraju. Nasi klienci przyjęli nową ofertę z zadowoleniem, a ich liczba stale wzrasta. Współpracę z TOYA możemy szczerze podsumować jako udaną i godną polecenia.

,