Telewizja 3G

Czego nie znajdziesz na antenie,
czeka na Ciebie w serwisach na życzenie.

Telewizja 3G (Trzeciej generacji) to innowacyjne rozwiązanie stworzone na specjalne zamówienie TOYA, zgodnie z wizjonerskim pomysłem oddania użytkownikowi pełnej swobody wyboru oglądanych treści oraz ich źródła. Jako jeden z nielicznych projektów na rynku łączy dwa światy: tradycyjnej telewizji i Internetu.

Odbiornik 3G jest domowym centrum rozrywki z dostępem do: telewizji cyfrowej w jakości HD, dziesiątek tysięcy filmów i odcinków popularnych seriali w kategoriach Free VOD i VOD, stron www największych i najważniejszych portali, radia internetowego, serwisów rozrywkowych, i wiele innych nieznanych do tej pory form używania telewizora.

Telewizja 3G

FilmJeśli korzystasz z wypożyczalni filmów video — pokochasz VOD od razu. Jeśli czasem narzekasz, że "nie ma nic do obejrzenia w telewizji" — pokochasz VOD na pewno. A jeśli po prostu lubisz oglądać — po prostu pokochasz VOD. Wybierasz film z długiej i bogatej listy hitów, nowości i klasyków i oglądasz od razu dowolną ilość razy! Bez fatygi, bez dodatkowego sprzętu — opłata za wypożyczenie zostaje po prostu doliczona do miesięcznego rachunku za usługi.

Przycisk VOD

Telewizja na życzenie (OD)

IlustracjaPopularne stacje telewizyjne udostępniają szereg swoich serwisów, programów, filmów i seriali w bezpłatnym* serwisie OD (On Demand). Możesz tu oglądać całe sezony seriali lub odcinki przedpremierowe , więc jeśli coś przegapiłeś w tv — zajrzyj tutaj!

Logotypy

Przycisk Menu

*dostęp do telewizji na życzenie (OD) danego kanału mają abonenci posiadający ten kanał w swoim pakiecie.

Logotypy

IlustracjaNajwiększe polskie serwisy telewizji internetowej dzięki Telewizji 3G można oglądać na ekranie telewizora. Dostępne są bezpośrednio z menu Odbiornika, bez dodatkowych opłat.

Logotypy

Przycisk Menu

CatchUP TV

To, że nie zdążysz złapać programu lub serialu w tv, nie znaczy, że go przegapisz! Wybrane audycje stacji TVP zobaczysz bezpłatnie jeszcze tydzień po ich emisji antenowej, a audycje TV TOYA nawet do 30 dni.

Ilustracja

Logotypy

Przedpremiery

To pakiet dla koneserów, miłośników i fanów. Serialowe produkcje TVP uchylają rąbka tajemnicy — możesz obejrzeć nowe odcinki, zanim zobaczą je inni! W cenie 10 zł otrzymujesz 30-dniowy dostęp do wybranych przedpremierowych odcinków seriali TVP. Zakupu dokonasz za pomocą pilota.

Ilustracja

Telewizja 3G

IlustracjaOczywiście, że bywasz poza domem, ale to nie znaczy, że musisz tracić hity i ważne wydarzenia w tv! Nagrywasz i oglądasz, kiedy chcesz. PVR 3G to nawet 300 godzin nagrań, które możesz również zabrać ze sobą i oglądać bez połączenia z siecią TOYA.

Wciskasz pauzę i gotowe — każda transmisja może poczekać, kiedy wzywają Cię inne sprawy.

Wygaszacze ekranu telewizora wspaniale zastąpią codzienny natłok obrazów. Przytulny kominek, kwitnący ogród, malownicze akwarium — włącz dobry nastrój w domu.

Oglądaj swoje filmy i zdjęcia na ekranie telewizora — podłącz pendrive lub dysk i gotowe.

Internet

Treści popularnych portali informacyjnych lub rozrywkowych "wpadają" wprost do Odbiornika, który wyświetla je w wygodnej formie na ekranie Twojego telewizora. Bez wyszukiwania stron, bez oczekiwania na "załadowanie się" strony lub filmu.

Jeden klawisz pilota (ten żółty) wystarczy, żeby wyświetlić na ekranie telewizora cały szereg informacji — wyniki lotto, kalendarz, pogodę, kursy walut, i wiele innych. Po szczegóły przechodzisz dalej — jednym "klikiem" — tym razem przyciskiem "OK".

Nieważne jakiego radia słuchasz — znajdziesz je. Nadajemy wszystkie rodzaje muzyki, z całego świata, bez ograniczeń, w 23 kategoriach. 12 stacji naziemnych i prawie 600 internetowych! I ciągle dodajemy kolejne!

Muzyka z całego świata, najnowsze hity lub klasyka — tysiące utworów z wszystkich gatunków muzyki. To również cotygodniowe premiery muzyczne. Z serwisu możesz korzystać na Odbiorniku 3G lub komputerze — przez stronę www.mood.pl.

Wieczorne spotkanie z przyjaciółmi czy ćwiczenia solo... Jest tyle okazji, by włączyć Karaoke TV! Przeboje polskie i zagraniczne, z profesjonalnym podkładem muzycznym i czytelną animacją na wiele godzin śpiewania.